Tepkilerini sosyal medyaya taşıyan Elazığ halkı “bizim çektiğimiz sıkıntıları devlet büyükleri görmek istemiyor” diyerek yakınıp, sosyal medyada “ya Elazığa destek vereceksini, yada kısıtlamayı kaldıracaksınız” diyerek Elazığ halkının durumunun hiçte iyi olmadığını belirttiler.

Elazığ 24 Ocak depreminde büyük ölçüde zarar gördüğünü anlatan yurttaşlar, deprem sonrası Pandeminin gelmesi ve zaten cok az olan iş alanlarının kısıtlamalar nedeniyle de kapalı olması esnaş ve çalışan kesimin belini doğrultamadığını, Elazığ özelinde devletin bir çözüm bulması gerektiğini söyelediler.

Necati Yavuz adlı Elazığ’lı Sosyal medya kullanıcısının paylaşımını olduğu gibi sunuyoruz.

https://www.facebook.com/necati.yavuz.967

YA ELAZIĞA ÖZEL DESTEK VERECEKSİNİZ YADA ELAZIĞDA KISITLAMAYI KALDIRACAKSINIZ

Elbette sağlık çok önemli!?LAKİN Açlığa yoksulluğa çaresizliğe mahkum ederek de sağlığımızı koruyamazsınız! Elazığ kan ağlıyor!

Elazığ Çaresiz! Elazığ Sahipsiz! Elazığın boynu bükük!

24 Ocak Depreminin ELAZIĞ’da açtığı yaranın kimse farkında bile değil!?Çeken bilir!?ELAZIĞ’da yaşayan bilir!

Hele birde esnafsanız ananız ağlıyor demektir! Depremde yaralar sarılmadan başlayan Pandemi süreci dert üstüne dert açtı! Bu süreçte Elazığ gereken ne ilgiyi nede yardımı gördü! Çünkü Elazığ Sahipsiz di! Kendi imkanları ile ayakta kalmaya çalışan esnafa birde kısıtlama yaptırımı gelince iyice Esnafımız bunaldı! O zaman diyoruz ki ya Elazığ’a yaraları saracak faizsiz kredi destek paketi hazırlayın yada Elazığ’ı ciddi tedbirler alınarak hafta sonu kısıtlamasına dahil etmeyin! Ha bu iki yoldan birini tercih etmiyorsanız Elazığ Esnafı Ölsün diyorsunuz! Zaten bizi yaşayan ölüye çevirdiniz!?Elazığıda ölü şehir haline getirdiniz!

O zaman SAHİPSİZ ELAZIĞ DEMEKTE YANLIŞ OLMAZ!

Whatsapp Hattı >>
Yardıma mı ihtiyacınız var?
BİZİM MEYDAN | Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?