Ankara Keçiören ilçesinde polis ekiplerinin bir mağaraya yaptığı baskında, matkap, jeneratör ve çeşitli aletlerle kazı yapa 10 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

ANKARA’NIN KEÇİÖREN İLÇESİNDE POLİS EKİPLERİNİN DİKKATİ ÜZERİNE BİR MAĞARAYA YAPILAN BASKINDA, MATKAP, JENERATÖR VE ÇEŞİTLİ ALETLERLE KAZI YAPA 10 KİŞİ YAKALANARAK GÖZALTINA ALINDI. (MUHAMMET MÜCAHİT DERELİ/ANKARA-İHA) Ankara’nın Keçiören ilçesinde polis ekiplerinin dikkati üzerine bir mağaraya yapılan baskında, matkap, jeneratör ve çeşitli aletlerle kazı yapa 10 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Olay, Ankara’nın Keçiören ilçesi Bağlum Mahallesi’nde meydana geldi. Polis ekipleri bölgedeki boş arazide 1 kişinin gözcülük yaptığını fark etti. Bunun üzerine olay yerine baskın yapan ekipler, bir mağaranın içerisinde define aramak için kaçak kazı yapan 10 kişiyi suçüstü yakalayarak gözaltına aldı. Ekipler mağarada yaptıkları aramada, toprağı kazmak için kullanılan matkap, jeneratör ve kazı aletleri ele geçirdi. Polis, olaya ilişkin inceleme başlattı.

Kaynak: Anadolugazete

Whatsapp Hattı >>
Yardıma mı ihtiyacınız var?
BİZİM MEYDAN | Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?