Ağın Belediyesi belediye personel şirketi üzerinden çeşitli alanlarda istihdam edilmek üzere personel alımı yapacak.

Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu, Ağın belediye personel şirketi üzerinden personel alımı yapılacağını açıkladı. Ağın Belediyesi’ne kepçe operatörü, duvar ve sıva ustası ve alçı dekorasyon ustası personel alımı yapılacak.

USLU: MÜRACAAT YAPAN VATANDAŞLARIN AĞINLI OLMASI VEYA AĞIN’DA İKAMET ETMESİ ÖNCELİĞİ OLACAK

Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu personel alımıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ağın Belediyesi Personel Şirketimize kepçe operatörü, duvar ve sıva ustası, alçı dekorasyon ustası istihdam edilecektir.

Müracaatlar belediyemize 15 Mart 2021 pazartesi günü mesai bitimine kadar şahsen yapılacak olup, sınav tarihi müracaatlar sonunda belirlenecektir. İş müracaatı yapan vatandaşlarımızın Ağın’lı olması veya Ağın’da ikamet etmesi önceliği olacaktır, müracaatlarda bu kriterler oluşmaz ise ilçe dışından istihdam yapılacaktır.

Müracaat esnasında ehliyet ve ustalık belgeleri ile adli sicil kaydı vb. Evraklar hazır bulundurulmak zorunluluğu olup, müracaatlar mülakat ve uygulama sınavından sonra Sınav komisyonunca değerlendirme sonunda istihdam yapılacaktır. Sınav komisyonu belediye meclisi üyelerimizden ve belediyemiz birim müdürlerinden oluşacaktır” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Hattı >>
Yardıma mı ihtiyacınız var?
BİZİM MEYDAN | Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?